ÜRÜN GRUPLARIMIZ
Sophos Firewall
SOPHOS XG Firewall
Rakipsiz performans, güvenlik ve denetim Sophos XG Firewall ağ güvenliğinin her alanında yenilikçi bir yaklaşım takınmaktadır. Güvenlik duvarlarının yönetilmesinden bilgileri rapor etmelerine ve etraflarındaki diğer güvenlik sistemleriyle nasıl çalıştıklarına kadar sizlere eşi benzeri görülmemiş bir sadelik seviyesi, kavrama ve ileri derece tehdit güvenliği vermektedir.

Sophos XG Firewall - Üst düzey güvenlik paketi
Gereksiz karmaşayı yok edecek şekilde tasarlanmış ara yüzü ile IT güvenlik uzmanı olmanıza gerek duymadan da güçlü özellikleri kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Basit tutulan ileri derece koruma
Çoğu güvenlik duvarı ürünü bir çok modül ya da ekran boyunca kurulum yapmanızı ve politikalarını yönetmenizi istemektedir. Bizler size tek bir ekran üzerinde tüm kullanıcılarınızı yönetme, izleme, filtreleme ve sıralama ile uygulama ve ağ politikalarını düzenlemenize izin veren güçlü birleşik bir politika sunmaktayız.

Etkili, güçlü ... hızlı
Cihazlarımız Intel multi-core teknolojisi, katı hal sürücüleri ve hızlandırılmış iç bellek içerik taraması kullanılarak yapıldı. Buna ek olarak Sophos Fastpath paket optimizasyon teknolojisi sizlerin daima maksimum verim almasına olanak sağlamaktadır.

Standart on-box raporları
Yüzlerce yerleşik raporuyla, kullanıcılarınız ve ağınızda neler olduğunu tam olarak öğrenebileceksiniz. Ayrı ayrı araçlar gerektirmeden yerel olarak depolanan standart olarak detaylı raporlar alacaksınız. Eşsiz Kullanıcı Tehdidi Bölüm Raporlarımız sizlere hangi kullanıcınızın güvenliğinizi tehlikeye attığını gösterecek.

Tek korumayla çok daha fazlası
Devrimsel Security HeartbeatTM, tam sürüm web uygulama güvenlik duvarı ve tam sürüm e-posta anti-virüs, şifreleme ve DLP’yi de içeren başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtiyacınız olabilecek ek özellikler ile birlikte tüm yeni nesil güvenlik duvarı özelliklerini alacaksınız. Hiçbir ek donanım yok. Hiçbir ek ücret yok. Hangisini konuşlandırmak istediğinize basitçe karar verin.

Çoklu güvenlik duvarlarını basitçe yönetin
Sophos Güvenlik Yöneticisi çoklu SF-OS güvenlik duvarlarının tamamen merkezi yönetimi için tek bir konsol sağlamaktadır. Eğer çoklu SF-OS, Sophos UTM v9.x ve Cyberoal OS cihazlarıyla Sophos iView raporlamasını birleştirmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.


Sistem Arena Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Copyright © 2018 Tüm hakları saklıdır.