HİZMETLERİMİZ
Server ve Storage Projeleri
Uygulamalar Yüksek Performanslı Huawei Sunucularında Uçuşa Geçer
Huawei, veri merkezleri ve kampüs ağları için geniş bir yelpazede en son Intel çok çekirdekli işlemcilerle donatılmış yüksek performanslı sunucu ve bileşenleri sunar® Xeon® işlemci teknolojisi. Dinamik enerji tasarrufu özellikleri ve güç yönetimi, güç tüketimini azaltır, soğutmayı daha verimli hale getirir ve böylece daha yüksek yoğunluk ve kapasite daha ucuza mal edilmiş olur. FusionSphere sanallaştırma desteği sayesinde hızlı tedarik ve düşük TCO yönetimi basitleştirilmiş olur. Bugün ve gelecekte kapasite ve performans gerekliliklerini karşılayacak olan Huawei’in yeni nesil FusionServer V3 ve çok amaçlı Tecal V2 sunucular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

OceanStor Dorado V3 Tam Flash Depolama Sistemi 
OceanStor Dorado V3, sektörün ilk ticari kullanımlı NVMe tam flash depolama alanıdır. Veri tabanlarının, VDI'nın, sunucu sanallaştırmasının ve SAP HANA'nın en zorlu performans ve güvenilirlik gereksinimlerini karşılayacak şekilde kritik önem taşıyan kurumsal işler için tasarlanmıştır.

OceanStor 5300/5500/5600/5800 V5 Hibrit Flash Depolama Sistemleri
Huawei OceanStor 5300/5500/5600/5800 V5 orta sınıf hibrit flaş depolama sistemleri, kuruluşlar için güvenilir ve verimli veri servisleri sağlamak üzere geliştirilmiştir. Buluta hazır işletim sistemi, etkin flaş performansı ve akıllı yönetim yazılımı birinci sınıf işlevsellik, performans, verimlilik, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı sunar. OceanStor 5300/5500/5600/5800, geniş veritabanı OLTP/OLAP ve bulut bilişim veri depolama ihtiyaçlarını karşılar, bu da bu sistemleri devlet, finans, telekomünikasyon, sağlık ve üretim alanlarında mükemmel bir seçim haline getirir.

FusionStorage 
FusionStorage, devasa ölçeklendirme özelliğine sahip tamamen dağıtılmış bir bulut depolama sistemidir. Yerleşik depolama sistemi yazılımı, standart x86 sunucularının tüm sunucularındaki yerel sabit diskleri tamamen dağıtılmış depolama havuzlarına birleştirerek üst katmana blok, nesne veya dosya depolama kaynakları sağlar
Sistem Arena Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Copyright © 2018 Tüm hakları saklıdır.