ÜRÜN GRUPLARIMIZ
Intercept X
Intercept X
Yeni nesil Kötüye kullanım karşıtı, Fidye yazılımı karşıtı çözüm ile birlikte Kök Neden Analizi Sophos Intercept X mevcut endpoint güvenliğinizin üzerine imza veri tabanına bağlı kalmaksızın eksiksiz, katmanlı koruma ekler

Yeni nesil endpoint korumanızı tesis edin
Basit dosya tarama yöntemleri çoktan geride kaldı . Artık hedefiniz, tehditler cihazınıza ulaşmadan engellemek, çalıştırmadan önce durdurmak, önleyici yöntemleri aştılarsa bunu tespit etmek ve sadece kötü amaçlı yazılımları temizlemek değil, bunların endpoint kullanıcılarınıza yaptığı her etkiyi analiz etmek ve bu etkileri geriye çevirmektir. Sophos Intercept X, size özel yeni nesil uç nokta güvenlik çözümünüzü oluşturmanıza olanak tanıyan çok sayıda teknoloji katmanı kullanır.

Tehlikeye Açık Haldeki Yazılımlarınızı Koruyun
Kötüye kullanım karşıtı teknoloji ortak kötü amaçlı yazılım dağıtım tekniklerini tanıyıp engelleyerek tehditleri bir sorun haline gelmeden durdurur ve böylece endpoint cihazlarınızı bilinmeyen tehditlerden ve sıfır günü güvenlik açıklarından korur.

Etkin fidye yazılımı tespiti
CryptoGuard teknolojisi kötü amaçlı veri şifrelemesini eşzamanlı tespit ederek fidye yazılımlarını iş üstünde yakalar. Güvenilir dosyalarınız ele geçirilmiş veya zarar görmüş olsa bile, CryptoGuard bunları durdurur ve kullanıcılarla veya BT destek personeliyle herhangi bir etkileşimleri olmaksızın etkisiz hale getirir. CryptoGuard, uzak lokasyondaki bilgisayarları, belgelerinizi ve diğer dosyaları değiştirmeye çalışan işlemleri takip ederek dosya sistemi seviyesinde sessizce çalışır.

Önemli Noktalar 
*Kötüye kullanım karşıtı sıfır günü savunması 
*Fidye yazılımı karşıtı CryptoGuard teknolojisi 
*Kök Neden Analizi 
*Sophos Clean ile kalıcı kötü amaçlı yazılım temizleme
*Varolan antivirüs yatırımınızın etkinliğini artırır
Sistem Arena Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. Copyright © 2018 Tüm hakları saklıdır.